Dames 1 moet flink aan de bak tegen geduchte opponent uit Nijmegen
30 november 2025
Jongens C2 kampioen
1 december 2025Op een sfeervolle ‘Super Saturday’ in sporthal De Talter, waar de eerste teams van Bakkerij Jonker – Blauw Wit naast elkaar speelden en het volle bak was op de tribunes, heeft Blauw Wit een knappe prestatie neergezet tegen koploper DIO Bedum. Wel hield Blauw Wit wel een zure nasmaak over aan de wedstrijd, want na twee ijzersterke sets leek een stunt in de maak, maar de bezoekers wisten zich terug te knokken en trokken uiteindelijk in vijf sets aan het langste eind.
Blauw Wit begon fel en overtuigend aan de wedstrijd. Met verzorgd spel, druk vanaf de servicelijn en veel vertrouwen in de aanval waren de Oldebroekers in de eerste twee sets duidelijk de baas (2 keer 25-21). Het publiek zag een thuisploeg spelen op hoog niveau, die de koploper geen moment in zijn ritme liet komen.
In set drie kantelde het duel. De gasten uit het hoge noorden schakelden een tandje bij, kregen meer grip in de passing en wisten daardoor het tij te keren. Blauw Wit bleef knokken, maar moest de derde set aan de bezoekers laten. In de vierde set lag het duel weer volledig open. Blauw Wit had mogelijkheden om de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar liet de set uiteindelijk uit handen glippen door een 15-11 voorsprong weg te geven. Dat bleek een mentale tik: in de beslissende vijfde set kwam Blauw Wit daar niet meer bovenop, waardoor de 5e set verloren ging.
Ondanks de zure afloop mag Blauw Wit met trots terugkijken op deze wedstrijd. Twee punten tegen de koploper is achteraf gezien een prima resultaat, maar het gevoel overheerst echter dat er méér in zat. Juist omdat Blauw Wit twee sets lang de controle had, is het extra wrang dat de beloning in de vorm van winst, uitbleef.
Er wachten nu nog 2 uitwedstrijden tot aan de winterstop. Te beginnen volgende week tegen Set-Up in IJsselmuiden. Dat belooft een mooie confrontatie te worden. Blauw Wit staat nu 7e en Set-Up staat 3e. Het verschil tussen beide teams bedraagt 4 punten. Aanvang is om 19:00 uur in de Oosterholthoeve in IJsselmuiden.
Foto’s gemaakt door Ten Hove Visuals. Bekijk hier alle foto’s.














