
Victory Boogie Woogie voor D1 uit tegen Hellas
17 november 2025
Blauw Wit verliest vijfsetter in Groningen
23 november 2025Afgelopen donderdag mochten we thuis tegen het vierde team van Alterno, waar we tegen de gifgroene ladies van Alterno d2 nog bakzeil haalde in de Beker, was het al snel zichtbaar tijdens het inslaan, dat we toch met een andere tegenstander te dealen hadden!
Echter de start was voor Apeldoornse volleybalgasten, die door agressieve blokkering onze altijd goed presterende vliegende fysiotherapeut, het leven behoorlijk zuur maakte. Desondanks bleven we rustig en op basis van onze verdedigende inzet en stabiele pass, konden we met Sanne de altijd aansluitende midblokkeerder de set met 25-21 binnentrekken.
De tweede set konden we op papier afdoen, waren het niet dat we Ilse moest vervangen worden vanwege nasale obstipatie, lees ademnood, feilloos vervangen werd door Fleur altijd van Boven de bal op de diagonaal lekker naar beneden sloeg. Met 25-14 was het kwaad geschied en gingen we de altijd gevaarlijke derde set in.
Met Lieke de Z werd het stokje qua spelverdeling moeiteloos over genomen en ondanks wat tegenstribbeling werd met Bo binnen de lijnen de ballen naar binnen gehamerd (zoals later de scheid als commentaar gaf) en wonnen we met 25-23 nooit echt in de problemen geraakt.
De laatste set was een formaliteit de inbreng van onze 14 jarige “linkshandige” Lieke vd W (naam staat voor kwaliteit bij Blauw Wit), werd de tegenstander met 25-15 naar huis gestuurd! 5 punten lekker, set totaal 100-73 prima score
De tweede wedstrijd was afgelopen zaterdag, met Nena de mini van de week, goed aanmoedigend langs de lijn, mochten we het tegen de nummer laatst het 4e team van SSS Barneveld opnemen.
Kort samengevat iedereen speelde uitstekend met name Bo had der hamer weer bij haar en of nu Abbey, Leonie, Fleur, Ilse, Maaike, Lieke, Isa, Sanne, Jasmijn binnen de lijnen stond, het maakte niet uit met 25-18, 25-13, 25-4, 25-8 werd de tegenstander als een tank platgewalst. Set score 100-43!
En ik hoor de fanclub van Lieke vd W vragen: “hoe deed ze het vandaag?”
Super, derde en vierde set goed ingevallen, dit keer op een andere positie, in natuurlijk een heerlijk stabiel team en vrolijk scorend en genietend van de fijne setupjes op buiten!
Let op:
Aanstaande zaterdag 29 november weer thuis tegen Heijendaal D3 uit Nimwegen, 1630 klinkt het eerste fluitsignaal! Heren 1 speelt ernaast. Het beloofd een leuke dag te worden.
Eric Eisink, Treener/Kootsj BW D1

